Poradnik Sny

Sennik: Świeczka

Czyż nie ogarnia cię lekki choćby strach w momencie, gdy gasną światła, gdy braknie prądu? Co robisz w tej sytuacji? Z powodu tego, że jest

Czyż nie ogarnia cię lekki choćby strach w momencie, gdy gasną światła, gdy braknie prądu? Co robisz w tej sytuacji? Z powodu tego, że jest ciemno, z reguły nie możesz nic zrobić. Każda czynność wydaje się być niemożliwą do wykonania w sytuacji, gdy nic nie widzisz. Pierwsze, po co sięgasz, choćby po omacku, to po świeczkę.
Wierzyć horoskopom?

Ĺťeby świeczka spełniała swoją rolę, musisz zapalić zapałkę i przenieść z niej płomień na knot. Jak się wówczas czujesz? Z pewnością bezpiecznie i jakby radośnie, bo odzyskujesz wewnętrzną równowagę i poczucie ładu oraz porządku. I o to chodzi! Jeśli w twoim śnie pojawił się motyw świecy, którą na przykład trzymasz w dłoniach, to może być dla ciebie znak, że zanim trafisz na tę jedyną osobę, będziesz jej bardzo długo szukać. Ale przekonasz się również, że warto było! Jeśli zaś przyśniło ci się, że świeczka stoi wetknięta w świecznik, to znak, że w najbliższym czasie możliwa jest jakaś podwyżka lub awans zawodowy. Ale tylko wówczas, gdy chociaż minimalnie zaczniesz się przymilać do szefa (lecz nie natarczywie!). Jeśli w twoim śnie pojawiła się świeczka bez knota, oznaczać to może brak szczęścia w interesach w najbliższej przyszłości.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik świeczka #sennik świeca #sennik świeczki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy