Poradnik Sny

Sennik: skandal

Jeśli w twoim śnie pojawił się motyw skandalu, ale pod postacią konkretnej osoby, której na przykład nie lubisz, to oznaka tego, że w najbliższym czasie

Jeśli w twoim śnie pojawił się motyw skandalu, ale pod postacią konkretnej osoby, której na przykład nie lubisz, to oznaka tego, że w najbliższym czasie możesz nie czuć się dobrze we własnej skórze. Do tego może przyczynić się jakaś złośliwa uwaga pod twoim adresem ze strony kogoś z najbliższego otoczenia. Nie będzie to z pewnością miłe o tyle, że upokorzy cię przy znajomych, w towarzystwie. Ale pamiętaj, że zamiast użalać się nad sobą i popadać w depresję, lepiej odsunąć od siebie jak najdalej tę osobę, która wprawiła cię w taki właśnie nastrój, gdyż nie zasługuje najwyraźniej na twoje koleżeństwo.

Sennik: skandal

Przyjmij postawę ugodową, że każdy w życiu popełnia błędy, więc nie bądź wobec siebie zbyt krytyczny. Zauważ, że powodem wypowiedzenia przez tę osobę takich słów może być zwykła zazdrość. Bo zazdrościć można ci wielu rzeczy: wdzięku, urody, zdolności przyciągania do siebie ludzi, zdolności przywódczych, optymizmu, zrozumienia, itd.
Jeśli w twoim śnie pojawił się motyw skandalu pod postacią słyszanych przykrych słów pod swoim adresem, ale bez udziału jakichkolwiek osób, to oznacza, że czas rozejrzeć się wokół siebie, mieć oczy otwarte dwadzieścia cztery “h ” na dobę, i to w dodatku na karku i bacznie obserwować ludzi, aby zerwać kontakty z tymi, którzy są wobec ciebie fałszywi i życzą ci jak najgorzej. Lepiej przestać się z nimi kontaktować, niż zadawać się z nimi na siłę.
Skandal to zawsze coś negatywnego, kiedy na jaw wychodzą nierzadko różne skrywane przez długi okres czasu tajemnice, a z ust padają bardzo często niecenzuralne i niezwykle obraźliwe słowa pod czyimś adresem. To wszystko rzutuje na kontakty międzyludzkie i powoduje powstawanie konfliktów ” zdarza się, że nawet bardzo długotrwałych, których właściwie żadnym sposobem nie daje się zażegnać, aby wszystkie sprawy powróciły do swego dawnego, może dalekiego od ideału, ale zawsze lepszego stanu. Skandal tudzież afera kojarzą się z krzykiem i wyzwiskami, podczas nich uwalniają się negatywne emocje jej “członków “. A wiadomo, że tymi czynnikami nigdy nie osiąga się choćby nici porozumienia.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik wyzwiska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy