Poradnik Sny

Sennik: miejsce zamieszkania

Miejsce zamieszkania (adres) to pełna informacja o czyichś “współrzędnych ” bytowania. Dzięki tej informacji łatwo zlokalizować, gdzie ktoś mieszka. Często może wiele mówić o człowieku

Miejsce zamieszkania (adres) to pełna informacja o czyichś “współrzędnych ” bytowania. Dzięki tej informacji łatwo zlokalizować, gdzie ktoś mieszka.

Często może wiele mówić o człowieku ” na przykład, gdy dzielnica słynie z pięknych domów, albo wręcz przeciwnie ” z biedoty czy mafii.

Jeśli więc w twoim śnie pojawił się adres w roli głównej, oznacza to, że zbyt pochopnie wyciągasz wnioski na czyjś temat, nie poznając dobrze danej osoby, a kierując się cudzymi uwagami i komentarzami, czy plotkami zupełnie wyssanymi z palca.

Sennik: skandal

Pamiętaj, że jeśli chcesz uchodzić za poważnie podchodzącą do życia osobę, musisz zmienić ten typ myślenia i przenieść się na obiektywne patrzenie na ludzi ” na drodze uczciwego, solidnego i rzetelnego dobierania opinii o kimś, z kim przede wszystkim należy trochę więcej przebywać, aby móc powiedzieć cokolwiek więcej na jego temat.

Jeśli przyśniło ci się, że podajesz komuś swój adres to znak, że zbyt wiele rzeczy jest jeszcze przez ciebie nieopanowanych, a które powinieneś umieć już zrobić od dawna. Nie wiadomo, dlaczego ” może nie czułeś do tej pory na sobie żadnej presji, motywacji, nie było chęci, a może po prostu nikt ci nie pokazał, jak coś trzeba robić.

Wszystko możliwe, jednak czas najwyższy, abyś zabrał się właśnie do pracy i zajął się czymś konkretnym. A właściwie to tym wszystkim, czego jeszcze nie umiesz. Bo inaczej doprowadzisz do tego, że ludzie okrzykną cię życiową “ofermą “, która nic nie potrafi. Nawet ugotować jajka czy obrać ziemniaków. A takiej zniewagi chyba byś nie zniósł, co?

Jeśli przyśniło ci się, że ktoś tobie podaje adres, to znak, że dobrze wiesz, czego chcesz od życia. Ĺťe nic nie jest dla ciebie straszne. Ĺťe zawsze to, co sobie postanowisz, wykonujesz to z ogromną chęcią i zaangażowaniem. Pamiętaj jednak, że po drodze czekają na ciebie różne nieprzyjemne “niespodzianki ” ” to znaczy takie, które z pozoru mogą się wydać dla ciebie dobre i korzystne, a które tak naprawdę spowodują, że “spadniesz w dół “. Ale nie przejmuj się, można nad tym popracować, jeśli tylko zapragniesz czegoś naprawdę.

Nie ulegniesz pokusom nawet wtedy, gdy będą cię do nich usilnie namawiać, jeśli będziesz mieć tzw. “sztywny kręgosłup moralny “. A będziesz taki posiadać, jeżeli we wszystkich sytuacjach życiowych będziesz się kierować swoimi zasadami, jakie sobie wytyczyłeś, i jakie posiadasz w życiu. Poza tym, niestety, ale zbyt dużo czasu poświęcasz przyjemnościom, nie patrząc zupełnie na to, co musisz zrobić. A musisz zrobić wiele. Sam doskonale wiesz, ile oraz co. Ale właśnie problem w tym, że nie robisz nic!

Nadajesz się na przywódcę. Potrafisz być surowy, wymagasz dyscypliny i wytrwałej pracy, ale zarazem potrafisz załapać doskonały kontakt z ludźmi tak, że zamiast ich obrażać, a w ten sposób i zrażać do siebie, ty im dodajesz jedynie motywacji tak, że ich praca staje się dużo bardziej efektywna dzięki temu, że mają szansę odzyskać wiarę we własne możliwości. I ty to właśnie potrafisz! Pamiętaj, że najważniejsze jest to, abyś był sam przekonany o swoich możliwościach!
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik stare miejsce zamieszkania #przestarzale miejsce zamieszkania #przestarzałe miejsce zamieszkania

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy