Poradnik Sny

Sennik: Antarktyda

Antarktyda to jak dotąd najbardziej tajemniczy, bo całkowicie niezamieszkały teren, o ogromnej połaci lodu, wody i niesamowitego zimna. Przez kilka miesięcy w roku w okolicy

Antarktyda to jak dotąd najbardziej tajemniczy, bo całkowicie niezamieszkały teren, o ogromnej połaci lodu, wody i niesamowitego zimna. Przez kilka miesięcy w roku w okolicy bieguna panuje tam albo wieczny dzień polarny, albo ciągła, nieprzerwana noc polarna. Jak wobec tego mogłoby się rozwijać w takich warunkach osadnictwo?

Sennik: admirał

Byłoby to trudne, ale kto wie, co jeszcze człowiek wymyśli? Jedno jest pewne: minusowe, panujące tam temperatury, bynajmniej muszą być do zniesienia, jeśli kilkakrotnie zdobywano biegun południowy (między innymi nasz polski podróżnik, Marek Kamiński). Jeśli zatem przyśniła ci się Antarktyda i zwierzęta, które na niej żyją, to znak, że jeśli nadal będziesz tak postępować jak do tej pory, szybko zostaniesz opuszczony przez ludzi.

Sprowadza się to mniej więcej do tego, że nie powinieneś być aż tak €Ś mało myślący i egoistyczny? Jeśli zaś przyśniło ci się, że zamieszkałeś na Antarktydzie, to znak, że lubisz wyzwania, więc w związku z tym ” może misja podróżnicza to twoja nowa, ukryta dotąd pasja?
Marta Aluszewska

hastagi na stronie:

#sennik antarktyda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy