Poradnik Sny

Sennik: Album

Kto z nas nie lubi przeglądać starych, rodzinnych albumów? Chyba nie ma takiej osoby, bo każdy z nich kryje w sobie jakąś tajemnicę i ma

Kto z nas nie lubi przeglądać starych, rodzinnych albumów? Chyba nie ma takiej osoby, bo każdy z nich kryje w sobie jakąś tajemnicę i ma w sobie niezwykłą moc łączenia ludzi.

Czasami są one tak zakurzone, że aż wstyd się przyznać do tego, że o nich tak bardzo zapomnieliśmy, że przez tyle lat leżały niezauważone, nieużytkowane.

Sennik: zwiadowca

Albumy są wspaniałe, bo pewne rzeczy są w stanie przypomnieć, dzięki czemu można udać się w cudowną, sentymentalną podróż w przeszłość. Jeśli zatem przyśnił ci się album ze zdjęciami, to znak, że twoje dzieci będą miały bardzo udane dzieciństwo, o ile będziesz dobrym rodzicem, a to jest właściwie jedyny, ale bardzo trudny warunek, który musisz spełnić.

Jeśli natomiast przyśnił ci się album z pocztówkami lub znaczkami, to sygnał pod tytułem: “zanim cokolwiek uczynisz lub postanowisz ” zastanów się trzy lub więcej razy “, a jeśli album z reprodukcjami obrazów słynnych malarzy, to znak, że czas najwyższy, aby poświęcić się całkowicie swojej pasji. Jeśli przyśnił ci się pusty album, który czeka na wypełnienie, to znak, że jeśli się nie zmienisz i nie przestaniesz być takim egoistycznym człowiekiem, to szybko staniesz się zupełnie samotny.

I jeśli już do tego dojdzie, będzie to totalną klęską dla ciebie, ponieważ nie zdobędziesz się na odwagę, aby okazać skruchę, czy broń Boże ” przeprosić za swoje zachowanie. I tak oto pozostaniesz zapomniany przez wszystkich do końca życia €Ś Chyba tego nie chcesz?
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik album ze zdjęciami

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy