Poradnik Sny

Sennik: Ankieta

Aby móc coś produkować, rządzić albo robić karierę zawodową, należy kierować się przede wszystkim, co myślą o tym inni. Ci, dla których robimy to, co

Aby móc coś produkować, rządzić albo robić karierę zawodową, należy kierować się przede wszystkim, co myślą o tym inni. Ci, dla których robimy to, co robimy. Bez ich aprobaty bowiem tak naprawdę nasze działania nie mają najmniejszego sensu. Dlatego też często trzeba kontaktować się z ludźmi i pytać ich o zdanie.

Sennik: akademia

Nic nie jest w stanie zrobić tego lepiej, jak ankieta. Najlepiej anonimowa. Wówczas jest najbardziej szczera i prawdziwa. Jeśli zatem przyśniło ci się, że bierzesz udział w jakiejś ankiecie, że ją wypełniasz, to znak, że zakochasz się na zabój, i to w tym roku, więc nie przegap swej wielkiej szansy!

Jeśli natomiast przyśniło ci się, że to ty przeprowadzasz ankietę wśród iluś ludzi, a następnie opracowujesz jej wyniki, to znak, że jesteś osobą ambitną i zatroskaną o wszystko i o wszystkich, lecz to cię niestety kiedyś zgubi.

Dlaczego? Bo wszyscy, widząc, że się o każdy szczegół starasz, zostawią wszystkie sprawy na twojej głowie ” nawet, gdy tego nie będziesz chcieć. Jeśli przyśniło ci się, że przeglądasz wyniki ankiety to sygnał, że nadmiar pracy ci nie sprzyja, że powinieneś z lekka przystopować, jeśli chcesz normalnie funkcjonować.
Marta Aluszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy