Poradnik Sny

Sennik: akta

Akta zawierają z reguły bardzo poważne dokumenty ” akta sądowe, policyjne, zbrodni, lekarskie, nauczycielskie ” przeróżne. Każde składają się z różnych istotnych informacji, które są

Akta zawierają z reguły bardzo poważne dokumenty ” akta sądowe, policyjne, zbrodni, lekarskie, nauczycielskie ” przeróżne. Każde składają się z różnych istotnych informacji, które są dla kogoś bardzo ważne, bez których czyjaś praca jest wręcz niemożliwa. Jeśli zatem w twoim śnie pojawiły się jakieś akta, to znak, że jesteś dla kogoś bardzo ważny, i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, jak mocno.

Sennik: agrest

Co musisz w związku z tym zrobić? Oczywiście, nie przyśpieszaj biegu wydarzeń, ale nic nie zaszkodzi, gdy troszeczkę, subtelnie rozejrzysz się porządnie dokoła w celu sprawdzenia, komu tak bardzo na tobie zależy. Prawdopodobnie jest to osoba, którą znasz od dawna i po której nigdy byś się nie spodziewał, że mogłaby chcieć od ciebie czegoś więcej niż koleżeństwo lub nawet przyjaźń.

Jednak warto się zastanowić nad opcją, czy by nie dać przypadkiem “temu komuś ” szansy. Może się bowiem okazać, że to tzw. twoja druga połówka jabłka czy też pomarańczy ” zwał, jak zwał ” w każdym bądź razie jest możliwość, że będziecie parą “na wieki wieków “! I tylko to chwalić i błogosławić.
Marta Akuszewska

A to już wiesz?  Zdrowa praca? Dlaczego nie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy