Imiona Poradnik

Znaczenie imion: Agata

Agata jest osobą pomysłową. Warto powierzyć jej skomplikowane zadania, wymagające błyskotliwości, bystrości i kreatywności. Jest idealną towarzyszką do różnego rodzaju wypraw, wycieczek pieszych, gdyż bardzo

Agata jest osobą pomysłową. Warto powierzyć jej skomplikowane zadania, wymagające błyskotliwości, bystrości i kreatywności. Jest idealną towarzyszką do różnego rodzaju wypraw, wycieczek pieszych, gdyż bardzo je lubi, a i nie narzeka po drodze. Nie jest typem osoby, która byłaby jakkolwiek zaborcza i zazdrosna.

Znaczenie imion: Agata

Ale zdarza się jej czasami uciekać w swój świat. Agata jest wesoła, spontaniczna i reaguje żywiołowo na wiele rzeczy. Czasem jest to trochę przesadzone i sztuczne, ale na ogół zachowuje się nadzwyczaj naturalnie, i inni bardzo to w niej cenią, ponieważ, jak wiadomo, trudno jest dzisiaj znaleźć taką osobę, która szczerze potrafi się z czegoś cieszyć i zarażać tą swoją radością innych.

Bo nie od dziś znajomi Agaty wiedzą, że gdy ona się z czegoś śmieje do rozpuku, inni nie pozostają wobec tego obojętni i robią dokładnie to samo, co ona.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#totemy imion

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy