Poradnik Sny

Sennik: administracja

Lubisz rządzić i stać na czele jakiegoś ugrupowania. I dobrze, bo jesteś w tym naprawdę dobry. Jesteś doskonałym mówcą i masz bardzo dobry wpływ na

Lubisz rządzić i stać na czele jakiegoś ugrupowania. I dobrze, bo jesteś w tym naprawdę dobry. Jesteś doskonałym mówcą i masz bardzo dobry wpływ na ludzi, którzy często się potykają i poddają. Tylko tak dalej! Nie zmieniaj się, bo inni to bardzo w tobie cenią. Jeśli zaś uznasz, że jesteś tym wszystkim już zmęczony, wycofaj się z godnością i honorem, dyskretnie “przekaż komuś pałeczkę “.

Administracja to zawsze bardzo rozbudowana sieć. Administracja państwowa, wojewódzka, lokalna. Wszystkie muszą się nawzajem uzupełniać. Ĺťadne nie może istnieć bez innej. To tak, jak w symbiozie ” jeden daje coś drugiemu, ten korzysta, ale w zamian ofiarowuje również coś od siebie drugiemu, z czego ten również skorzysta. Motyw administracji w twym śnie oznacza więc konieczność nauki współżycia razem, w grupie.

Sennik: absolutorium

Tego, że trzeba sobie pomagać, żyć w zgodzie, symbiozie. Ĺťe ty nie możesz żyć bez drugiej osoby, a ona nie może bez ciebie. I taki układ jest bardzo ważny, dlatego nie możesz go nigdy zaniedbać, bo bez symbiozy nie ma życia, nie ma szczęścia, nie ma zdrowia ” nie ma nic. Pamiętaj więc o tym.
Jeśli przyśniło ci się, że pracujesz w administracji, to znak, że umiesz dysponować swoim czasem. Potrafisz podzielić go na: pracę, aktywny wypoczynek, bierny wypoczynek, naukę, rozwijanie więzi międzyludzkich i relaks. To wbrew pozorom bardzo ważna umiejętność ” być na tyle zorganizowanym, aby zawsze mieć wszystko dopięte na przysłowiowy ostatni guzik i nigdy nie być na tzw. “wariackich papierach “. Inni to bardzo w tobie doceniają. Jedyne, co możesz jeszcze zrobić w tej kwestii to propagowanie tej idei wśród innych ludzi ” szczególnie tych najbardziej zabieganych, którzy nie potrafią sobie poradzić z tym, co mają do zrobienia. Bo ty sam jesteś doskonałym przykładem tego, że można mieć wiele obowiązków na głowie, ale umieć to wszystko pogodzić tak, że zostaje ci nawet sporo czasu wolnego, tylko do własnej dyspozycji, podczas którego robisz wszystko to, na co masz tylko ochotę. I tak trzymać! Dlatego spróbuj przenieść twoje niezwykłe umiejętności na innych, bo kto ma ich tego nauczyć, jeśli nie ty, który akurat możesz śmiało posłużyć za wzór w tej kwestii?
Jeśli przyśniło ci się, że miałeś jakiekolwiek problemy z administracją, to znak, że urodziłeś się najwyraźniej po to, aby wciąż popadać w coraz to nowsze tarapaty. Nie wygrzebiesz się dobrze z poprzednich, a już wpadasz w nowe. Nie męczy cię to? Nawet, jeśli tak, to nawet i tak nic nie robisz, żeby to zmienić. Prowokujesz wiele kłótni, sprzeczek, ostrych wymian zdań, nawet bójek. Pomyśl też, że często cierpią na tym inni. Nie możesz więc myśleć wyłącznie o swoich korzyściach, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Inni zaczną postrzegać cię wyłącznie jako bezmyślnego egoistę, który poza czubkiem własnego nosa nie widzi nic. To straszna wada! Pamiętaj więc, że bycie pokornym to nie jest żaden wstyd ani porażka ” to dużo większy sukces na koncie aniżeli dosłowne odpłacenie komuś tym samym, albo czymś dużo gorszym. Z początku, rzecz jasna ” może ci się to wydać wręcz niemożliwe do zrealizowania, ale z czasem przekonasz się sam, że taka postawa przynosi ci dużo więcej korzyści niż nieustannie włączony agresor.
Jeśli przyśniło ci się, że jakakolwiek administracja się rozpadła, zbankrutowała lub poniosła jakiekolwiek inne straty, to znak, że zbyt dużo czasu poświęcasz przyjemnościom, nie patrząc zupełnie na to, co musisz zrobić. A musisz zrobić wiele. Sam doskonale wiesz, ile oraz co. Ale właśnie problem w tym, że nie robisz nic!
Marta Akuszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy