Aktualności

Spotkanie z Ewą Chodakowską

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK Maj 2014 r. Empik zaprasza na spotkanie z Ewą Chodakowską Już w najbliższą środę, 7 maja, w warszawskim salonie Empik Junior przy

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK
Maj 2014 r.

Empik zaprasza na spotkanie z Ewą Chodakowską

Już w najbliższą środę, 7 maja, w warszawskim salonie Empik Junior przy ulicy Marszałkowskiej odbędzie sie spotkanie z Ewą Chodakowską. Najsłynniejsza polska trenerka fitness będzie promować swoją najnowszą książkę ” “Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej “. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.
Nie bez powodu Ewa Chodakowska nazywana jest “trenerką wszystkich Polek “, jej profil na facebooku polubiło już ponad milion osób, a książki błyskawicznie trafiają na listy bestsellerów. “Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej ” to trzecia książka trenerki, będąca poradnikiem dla osób, które chcą prowadzić odpowiedni styl życia. Powstała we harmonii z dietetyk kliniczną, i jej obowiązkiem jest przekazanie czytelniczkom, a też i czytelnikom, wiedzy na temat zasad zdrowego odżywiania w swój sposób.

W książce znajdziemy odpowiedzi na pytania dotyczące problemów, z jakimi musi zmierzyć się każda osoba pragnąca poprawić swój styl życia. Wśród tematów pojawią się między innymi zagadnienia: jak zmienić nawyki żywieniowe, jak odżywiać się racjonalnie i jak ułożyć dietę tak, aby w związaniu z aktywnością fizyczną osiągnąć dobre rezultaty. Książka to kompendium wiedzy na temat zdrowego żywienia, w jakim znajdziemy aż150 przepisów na pełnowartościowe posiłki wraz z tabelą wartości odżywczych, porady dietetyka, zasady komponowania zbilansowanego jadłospisu i zestawy ćwiczeń na wybrane partie kobiecego ciała: brzuch oraz talię.

Do książki dołączona została płyta DVD zawierająca najnowszy trening Ewy Chodakowskiej na płaski brzuch.
Ewa Chodakowska to najbardziej popularna już w Polsce tenreka fitness. Jest absolwentką ateńskiej Szkoły Pilatesu. W 2011 roku założyła fanpage na Facebooku, na którym liczyła się poradami dotyczącymi programów ćwiczeń. Na posty swoich fanek do dziś odpowiada osobiście. Rozpoznawalność zapewniła jejwspółpraca z magazynemShape oraz występy w telewizji śniadaniowej.

A to już wiesz?  Autorski album "33 1/2" Marzeny Korzonek

——————————————————–
Empik to najszersza i tak rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na rodzimym rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, dekoracji do domu, produktów i zabawek edukacyjnych, artykułów do relaksu i pielęgnacji, rozwoju własnego, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce najmodniejsze i najbardziej duże uwagi.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy