Poradnik Sny

Sennik: abonament

“Uderz w stół, a nożyce się odezwą ” ” to zdanie powinno ci szczególnie teraz przyświecać. Dlaczego? Bo musisz wiedzieć i mieć ciągle świadomość tego,

“Uderz w stół, a nożyce się odezwą ” ” to zdanie powinno ci szczególnie teraz przyświecać. Dlaczego? Bo musisz wiedzieć i mieć ciągle świadomość tego, że nigdy tak naprawdę nic nie wiadomo. W związku z tym nie skazuj czegoś lub kogoś od razu na totalną porażkę i klęskę, bo na serio możesz się jeszcze bardzo zdziwić ” i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu!
Motyw abonamentu, pojawiający się w śnie, to sprawa dość skomplikowana.

Sennik: akacja

Ponieważ na pewno nie można ujrzeć czegoś, czego tak naprawdę nie ma. Nie ma ” w sensie takim, że nie można tego zobaczyć, dotknąć, poczuć zapachu. Dlatego motyw ten może się pojawić jedynie pod postacią słów.

Czyli, jednym słowem, musi w twym śnie paść słowo “abonament “, abyś mógł uznać, że sen był właśnie o tym, by móc przeczytać jego charakterystykę. Abonament, jak wiadomo, zawsze kojarzy się z czymś stałym, coś, co zawsze wymaga uregulowania w regularnych odstępach czasowych i nie ma możliwości, by tego uniknąć, bo prędzej czy później odpowiednie organy do nas dotrą, i odbiorą nam coś, na czym nam zależy ” i to nawet siłą.

Sen o tym w takim razie jest zwiastunem czegoś stałego. Może to być np. stały związek, stała praca, stałe miejsce zamieszkania, ale nie tylko. A ty, jako osoba, która do tej pory słynęła wyłącznie z działań i rzeczy niezwykle krótkotrwałych, nie będziesz mógł sobie z początku tego nawet wyobrazić, że “coś stałego ” jest w ogóle możliwe w twoim przypadku. Jest możliwe, jest! Tylko musisz ten “instynkt ” w sobie po prostu odkryć, jeśli jeszcze tak się nie stało. Ale spokojnie ” na każdego przychodzi pora. Nadejdzie chwila, kiedy uświadomisz sobie, że czas się wreszcie ustatkować. I to obojętnie, w jakiej płaszczyźnie, ale to chyba w każdej ” z pewnością zechcesz mieć stałą pracę, stałego partnera, stałych przyjaciół, stałe miejsce zamieszkania ” bo któż z nas by nie chciał? Chyba każdy. Nic dziwnego, że i ty się “zarazisz ” tym pragnieniem od innych osób, gdy tylko pewnego dnia usiądziesz w fotelu i porządnie zastanowisz się nad swoim życiem ” rozważysz wszystkie swoje niepowodzenia. Może są one właśnie spowodowane tym, że jesteś tak bardzo niestały i niezdecydowany?

Zapewne dlatego. Spróbuj więc wprowadzić w swe życie pewne zmiany ” nie muszą one być od razu bardzo wielkie, ale szybko dzięki nim przekonasz się, że warto było ich dokonać, ponieważ małe zmiany pociągną za sobą większe, i większe €Ś Aż w ten sposób pewnego dnia uświadomisz sobie, że jesteś naprawdę kimś wyjątkowym, bo udało ci się przez krótki czas zgromadzić na swoim koncie aż tyle sukcesów. A to nie jest takie sobie “nic “! Porównaj sobie wtedy siebie z czasu teraźniejszego z tobą z przeszłości ” czyli tego zupełnie niezdecydowanego, niepewnego, niestałego, nie wiedzącego do końca, czego tak naprawdę chce z człowiekiem w pełni dojrzałym, kochającym życie i wiedzącym, czego od niego chce i wymaga, lubiącym to, czym się zajmuje, szanującym ludzi, chcącym ciągłego udoskonalania się.

To ci uświadomi, że warto się było zmienić. Dzięki temu staniesz się dużo szczęśliwszy we własnej skórze. A to wspaniały skarb dla osoby, która do tej pory szła przez życie “po łebkach ” i bimbała sobie dosłownie różne bardzo ważne sprawy. Niech więc sen z motywem abonamentu w tle wskaże ci odpowiednią drogę i pomoże ci odkryć, że życie może być dużo przyjemniejsze, ciekawsze i o niebo radośniejsze. O ile tylko dasz sobie sam szansę ” to podstawa twego “nowego ” programu na dalszą wędrówkę po ziemi.
Marta Akuszewska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy