Sennik: Tatuaż

Tatuaż to dla wielu, szczególnie młodych ludzi, symbol wolności i niezależności. Robią go ci, którzy pragną innym, ale przede wszystkim sobie udowodnić pewne rzeczy. Niektórzy w ten sposób akcentują swoją obecność, chcąc na siebie zwrócić uwagę otoczenia.

Tyczy się to głównie tych osób, które czują się nierozumiane i jakby odepchnięte od społeczeństwa ze względu na swoje przekonania i styl bycia.

Sennik: absolutorium

Jeśli zatem przyśnił ci się tatuaż na ramieniu kogoś, to znak, że na starość będziesz człowiekiem odosobnionym od ludzi, a jeśli na ramieniu u siebie, to znak, że czas wprowadzić znaczące zmiany w swoim dotychczasowym życiu.

Jeśli przyśnił ci się tatuaż w formie smoka albo węża, to znak, że ludzie ci nie ufają, uważają, że ich zdradzasz, że jesteś fałszywy i dwulicowy. Musisz wobec tego zadbać, aby tak nie myśleli i zrobić wszystko, aby obalić ich przekonania.

Jeśli przyśniło ci się, że ktoś ma zrobiony tatuaż na plecach, tuż nad nerkami, to znak, że spotka cię wiele przykrego ze strony ludzi z otoczenia, więc lepiej po prostu bądź na to przygotowany.

Jeśli przyśniło ci się, że robisz sobie zmywalny tatuaż z henny, to znak, że jesteś strasznie zmiennym człowiekiem i że często zmieniasz przyjaciół oraz partnerów, dotychczasowych odstawiając na bok, a nowych (oczywiście chwilowych) wynosząc na piedestał. To się innym bardzo nie podoba i miej to na uwadze, jeśli nie chcesz za taką osobę nadal uchodzić.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik tatuaż #sennik tatuaz #tatuaż sennik #sennik tatuaże #tatuaz sennik #sennik tatuaż na plecach #sennik tatuaż u kogoś #sennik tatuaż na ręce #sennik tatuaze #sennik tatuaz na plecach

Authors
Tags , ,

Related posts

One Comment;

Comments are closed.

Top