Sennik: król lub królowa

Jeśli przyśniło ci się, że jesteś królem lub królową – władcą, który w wyniku malejącego poparcia wśród podwładnych musi zrzec się praw do tronu, to znak, że to ty sam, nikt inny, ściągasz na siebie nieszczęścia, porażki i wszelkie niepowodzenia. Nie zrozum tego źle, ale chodzi bardziej o to, że twoje nastawienie jest tak negatywne, urodziłeś się skończonym pesymistą, i to nie pozwala ci myśleć pozytywnie, przez co sam siebie skazujesz na różne klęski.

Wierzyć horoskopom?

I nie możesz narzekać na to, że okoliczności nie sprzyjają. A tym bardziej, że ktoś podkłada ci kłody pod nogi, bo prawda jest taka, że jedynym winnym jesteś tylko ty, i nikt poza tobą. To zupełnie tak, jakbyś wmawiał sobie, że boli cię głowa, chociaż tak nie jest. Im jednak bardziej będziesz o tym mówić, w końcu może dojść do tego, że głowa rozboli cię naprawdę – ale to już tak straszliwie mocno, że nie dasz sobie rady. Przestań więc myśleć o sobie tak bardzo źle – skończ z nastawieniem, że wszystko, czego się dotykasz, zamienia się w błoto albo w coś jeszcze gorszego, zamiast w złoto. To podstawowa zasada tego, żebyś zaczął wreszcie radzić sobie ze swymi kompleksami niższości i innymi problemami, które nie dają ci spokoju.
Jeśli przyśniło ci się, że zajmujesz tron po władcy, który abdykował, to znak, że nadajesz się na przywódcę. Masz doskonałe predyspozycje do tego, aby przewodzić jakiejś grupie, stanąć na jej czele. Co więcej – sprawdzisz się w tej roli, ludzie chcą cię widzieć na tym stanowisku, ponieważ potrzebują swego rodzaju silnej ręki, która dba o ich interesy i przywołuje ich do porządku, kiedy trzeba. A ty właśnie taki jesteś i potrafisz taki być. Co więcej, robisz to, nie tracąc przy okazji na ogólnej sympatii, jaką do ciebie żywi otoczenie.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik krĂłl

Authors

Related posts

Top