Sennik: Basen

Czyż basen nie kojarzy się tobie z czymś miłym i przyjemnym? Tak, otóż to. To właśnie w nim czujemy się lekko, dosłownie jak pióreczka, delikatnie niesieni przez wodę.

Dla wielu to drugi dom – dla sportowców, ale nie tylko, bo również dla zapalonych amatorów takiego intensywnego treningu.

Sennik: absolutorium

Jeśli zatem przyśniło ci się, że chodzisz sobie swobodnie po posadzce basenu, gdy widzisz, że woda sama niesie twe ciało, gdy czujesz się taki wolny i bardzo lekki – to znak, że odtąd powinieneś zastanowić się nad dużo większym precyzowaniem swych wypowiedzi, które dla co poniektórych ludzi są niejasne – wobec czego „nie jest im lekko przyjąć to, co do nich przemawiasz”.

Jeśli w twoim śnie widzisz, jak topisz się w basenie, to powinien być dla ciebie sygnał, iż ktoś w twoim otoczeniu potrzebuje pilnie pomocy, dlatego absolutnie nie powinieneś mu jej odmówić. Jeśli natomiast w twoim śnie widzisz następujący obrazek, iż wskakujesz do wody, a nie ma w nim wody, to znak, że niby jesteś człowiekiem szczęśliwym, ale czegoś ci brakuje do zupełnego szczęścia. Może przyjaźni? Może prawdziwej miłości?

Niemniej jednak powinieneś się nad tym poważnie zastanowić, a sen ten wyraźnie daje ci do zrozumienia, że warto zmienić taki stan rzeczy.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik basen #sennik akwarium #basen sennik #sennik basen z wodą #sennik basen woda

Authors
Tags , ,

Related posts

Top