Sennik: Akwarium

Akwarium to domek dla rybek – coś podobnego, jak twój dom dla ciebie. Czyli twój prywatny azyl, gdzie czujesz się bezpiecznie i dobrze. Wczuj się zatem w sytuację tych oto malutkich, całkowicie bezbronnych zwierzątek, które również mają prawo do godnego życia i mieszkania w schludnym, czystym miejscu.

Sennik: akademia

Dlatego sen z motywem akwarium to nie taka sobie błaha sprawa! Trzeba się jedynie zastanowić, co można przez to rozumieć. I tak: jeśli przyśniło ci się, że widzisz akwarium, pełne pływających w środku rybek, to znak, że nie warto się mścić na swoim dawnym ani aktualnym wrogu, lepiej dać sobie spokój.

Jeśli zaś przyśniło ci się, że karmisz rybki, to znak, że w przyszłości możesz liczyć na to, że twoja cała rodzina będzie uznawać ciebie za jej „trzon”, a więc osobę niezwykle ważną i szanowaną.

Jeśli przyśniło ci się, że czyścisz akwarium i porządkujesz w nim wszystko od A do Z, to sygnał, że jest to czas najwyższy, abyś zabrał się do nauki lub pracy. Że nie jest za późno i że możesz jeszcze wiele osiągnąć, ale tylko wówczas, gdy się sam porządnie zaprzesz i zmotywujesz do działania i dyscypliny.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#akwarium sennik #sennik studia #sennik akwarium z rybkami #sennik rybki

Authors
Tags , ,

Related posts

Top