Sennik: aktor

Aktor to osoba, którą z reguły się szufladkuje. Jeden słynie jako amant, inny jako komediant, inny jako gangster, inny jako samobójca, zabójca albo gwałciciel – wszystko jedno. I ludzie postrzegają aktora jako człowieka, utożsamiając go z graną przez niego rolą. Często bardzo omylnie, nawet krzywdząco.

Znaczenie imion: Agata

Jeśli zatem w twoim śnie przyśnił ci się jakiś aktor, to znak, że jesteś urodzonym aktorem – ale nie w sensie: zawodowym. Jesteś aktorem, bo doskonale grasz kogoś, kim w ogóle nie jesteś. Dlatego ludzie przypisują ci różne etykietki – dobre lub złe, z reguły te dobre, a rzeczywistość jest jednak inna.

Bo na przykład zamiast być rozrywkowym, zabawnym człowiekiem, który przed publiką pokazuje, że kocha przebywać wśród ludzi, tak naprawdę uwielbiasz zacisze swego domu i w gruncie rzeczy jesteś zwykłym nudziarzem, na którego normalnie nikt nie zwróciłby uwagi. Niestety, taka prawda. Lepiej zawczasu zdjąć maskę z twarzy, zanim w końcu będzie za późno – gdy zedrą ją z ciebie siłą, brutalnie, bez pardonu.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik aktor

Authors
Tags , ,

Related posts

Top