Sennik: akrobata

Warto pomyśleć nad swoim rozwojem fizycznym, i to właśnie teraz. Jeśli będziesz to odkładać, to potem będzie już za późno. Nie musi to być od razu bardzo wielki wysiłek – wystarczy drobny, mały, ale ważne, by był systematyczny – to twój pierwszy krok w stronę sukcesu. Może to być na przykład bieganie, pływanie, gimnastyka, aerobik – do wyboru, do koloru. Akrobata to osoba niezwykle uzdolniona, gdyż potrafi robić rzeczy, których zwykli śmiertelnicy nie potrafią.

Uwierzyć w siebie

Nie oznacza to, że akrobata nie urodził się śmiertelnikiem, ale z pewnością na swój sposób został jakoś przez los wyróżniony. Dzięki swym niezwykłym umiejętnościom jest w stanie udowodnić, że prawa fizyki czasem nie istnieją, a ciało ludzkie jest zdolne do wielu poświęceń, może zrobić więcej, niż to kiedykolwiek mogło się komuś wydawać. Jeśli zatem w twoim śnie pojawił się motyw akrobaty to znak, że jesteś zdolny do wielu poświęceń, jesteś w stanie iść na ugodę i kompromis, ale chyba nie zdążyłeś się jeszcze o tym przekonasz.

Tkwisz w błędzie, sądząc, że masz naturę wyłącznie choleryka, który nie potrafi współżyć w grupie. Jeśli trochę chociaż włożysz wysiłku i chęci w kontakty z ludźmi, szybko zobaczysz, że jesteś jednak zupełnie inni, niż „cię malowali do tej pory”. Twój podstawowy błąd tkwi w tym, że chyba nie chcesz sam odkryć pewnych swoich ukrytych cech – a powinieneś, bo są bardzo wartościowe i są w stanie postawić cię na nogi!
Marta Akuszewska

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top