Sennik: absencja

Absencja to nic innego jak nieobecność. Nieobecność – zarówno na randce, w szkole, jak i na niezwykle ważnym spotkaniu biznesowym. Wszystko to kryje się pod słowem „nieobecność”, ale wszystko to ma swoją, inną „wagę”, która zależy od istoty i poziomu ważności danej sytuacji. Jednak zawsze nieobecność wiąże się z czymś złym, z reguły z pewnego rodzaju niesmakiem, brakiem zaufania, a wręcz z zawiedzeniem się na jakiejś osobie – w tym przypadku akurat na tej, która się nie pojawiła w wyznaczonym miejscu o konkretnej godzinie, na którą się przecież umówiła.

Znaczenie imion: Agata

Jeżeli więc w twoim śnie pojawił się motyw absencji pod jakąkolwiek postacią, musisz wiedzieć, że może to oznaczać niejako twój „początek końca”, czyli to, że ktoś, na kim ci w jakimś stopniu zależy, zawiedzie się na tobie i może przestać ci nawet ufać. A odbudować pozytywne relacje z taką osobą będzie z pewnością bardzo trudno, więc lepiej na samym początku nie kusić losu.
Jeśli przyśniło ci się, że to ty nie przybyłeś na wyznaczone miejsce o wyznaczonej godzinie, nie uprzedzając o tym uprzednio nikogo, to znak, że widzisz wyłącznie czubek własnego nosa i nic poza tym. Obojętne ci jest zupełnie, co robią inni, czy dzieje im się krzywda i czy nie cierpią, albo wręcz odwrotnie – czy może są szczęśliwi. Jeśli to drugie, to tym gorzej dla nich – tak bardzo potrafisz być chorobliwie zazdrosny i przewrażliwiony na własnym punkcie. Egoizm to paskudna wada, która zawsze będzie ci ciążyć niczym kula u nogi, ale z tego daje się wyleczyć. Można się nauczyć altruizmu, ale to wymaga przede wszystkim obcowania na co dzień z takimi właśnie osobami, które mogą przekazać ci wiele cennych, wartościowych wskazówek, bez zbędnego osądzania i oceniania ciebie, czego tak bardzo przecież nie lubisz, a które mogłoby cię jedynie zniechęcić na samym wstępie. Dlatego tak ważne jest, abyś obracał się wśród ludzi dobrych, wrażliwych, ale zarazem szczęśliwych, bo tylko takie mogą przekazać tobie niezwykłą wiedzę na temat tego, jak po prostu żyć w zgodzie z innymi i ze sobą samym.
Jeśli przyśniło ci się, że to ty czekałeś długo na jakąś osobę, która się nie pojawiła, to znak, że ludzie traktują cię niestety jak swoją wycieraczkę do butów – czyli robią z tobą dokładnie to, na co mają w danej chwili ochotę. Jeśli w danej chwili pragną rzucić cię w kąt, zdeptać czy zabrudzić – robią to z premedytacją, nie licząc się z twoimi uczuciami, które posiadasz, jak każdy inny człowiek. Twoja godność i honor zostają poważnie zachwiane. Z trudem radzisz sobie z własną psychiką i negatywnym stosunkiem do samego siebie – i nic dziwnego, że tak się właśnie dzieje, a nie inaczej. Jako receptę na tę sytuację zastosuj tzw. „złoty środek”, czyli porozmawiaj z kimś obiektywnym i wysłuchaj w skupieniu jego rad, jak sprawić, abyś uzyskał więcej szacunku ze strony otoczenia, ponieważ ta sytuacja, jaka utrzymuje się w twoim życiu już od dawna, jest dla ciebie męcząca i strasznie dołująca. To bardzo może ci pomóc. Możesz usłyszeć kilka niemiłych, przykrych dla twego ucha słów, ale to wszystko dla twego dobra jedynie. Więc doceń to, że nie jesteś komuś obojętny, kto chce wyciągnąć cię z tego ogromnego dołka, w jaki prawdopodobnie popadłeś.
Marta Akuszewska

hastagi na stronie:

#sennik rybki akwariowe

Authors
Tags , , , ,

Related posts

Top