Sennik: abażur

Abażur pojawiający się w śnie to naprawdę niecodzienne zjawisko. Nie musi być to od razu sam obraz tegoż przedmiotu, ale może pojawić się chociaż słowo, albo jakikolwiek motyw – a sen można potraktować jako ten z „abażurem” w roli głównej. Jeśli więc tak się stanie, trzeba pomyśleć nad swoim bezpieczeństwem – to podstawa.

Może to być zarówno bezpieczeństwo na drodze, w czasie powrotu do domu, a nawet we własnym domu, gdyż wszędzie mogą czaić się różnego rodzaju zasadzki, którym często bardzo trudno stawić czoła i z nimi walczyć.

Wierzyć horoskopom?

W związku z tym – podsumowując, dbałość o bezpieczeństwo twoje i twoich najbliższych powinno stać się teraz sprawą priorytetową. Ale też nie do przesady. Z umiarem, z resztą – jak ze wszystkim. I wtedy będzie idealnie!

Jeśli ci się przyśniło, że zakładasz abażur na lampę, to znak, że brakuje ci wiary we własne możliwości. Że musisz więcej pracować nad pewnością siebie, ponieważ to podstawa, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Sam widzisz, że jeśli masz wyjść kiedykolwiek na środek i wygłosić jakąś mowę, jesteś sparaliżowany. A nie daj Boże, żeby ktoś kazał ci coś śpiewać – to już nie wyrabiasz, pomimo tego, że pod prysznicem idzie ci całkiem, całkiem. Łatwo jest mówić, że można pokonywać strach przed publicznymi wystąpieniami, a trudniej, rzecz jasna, przenieść to na realia. Ale oczywiście jest to możliwe, są tego specjalne techniki. Lecz można również nauczyć się tego samemu. Podstawą do opanowania tej umiejętności to przede wszystkim samoakceptacja i polubienie samego siebie.

Przyjąć do świadomości swoje wady i słabości – a w miarę możliwości z nimi walczyć, najlepiej dyskretnie, zanim ktokolwiek się zorientuje.

Jeśli przyśniło ci się, że zdejmujesz abażur z lampy to znak, że w najbliższym czasie ktoś może dać ci kosza, który może spowodować twoje załamanie psychiczne i wprowadzić cię w dołek. Aby z niego wyjść, przyjmij do wiadomości, że świat się na tym nie kończy, a po ziemi kręci się wiele innych mężczyzn/kobiet, w dodatku wolnych.

Oczywiście, wiadomo, że cała ta sytuacja będzie dla ciebie naprawdę bardzo przykra, ale życia uczymy się przez cały czas, i nie jest powiedziane, że ma ono obowiązek być wciąż dla nas łaskawe – w dodatku na żądanie, kiedy akurat sobie tego zażyczymy. Pomyśl tylko, czy osoba, która odrzuciła twoje zaloty, a może wręcz wyśmiała twe działania podjęte w celu zdobycia jej względów – czy naprawdę była tego warta. Bo skoro tak się właśnie zachowała, to znaczy, że jest dla ciebie bynajmniej nieodpowiednia. I dziecinna, po której nie można się spodziewać niczego specjalnie mądrego, co mogłoby cię powalić czymś ekscytującym na kolana.

Trzeba więc tobie uświadomić sobie, że tak naprawdę to ona (ta osoba) powinna czuć się głupio, że dała kosza tak wartościowej osobie, jak ty. Pociesz się tym, że prawdopodobnie już niedługo będzie błagać cię na kolanach, żebyś znów zechciał na nią zwrócić uwagę, bo po prostu pozostanie sama – bez przyjaciół, bez partnera, bez miłości – wszyscy uznają ją za egoistkę, z którą nie warto przebywać! Może cię to cieszyć, ale wiadomo – jako człowiek o dobrej duszy, ty nie będziesz się cieszyć z cudzej krzywdy! To oczywiście żartobliwie, bo to, jak się zachowasz, zależy już tylko i wyłącznie od ciebie samego.
Marta Akuszewska

Authors

Related posts

Top